BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Lifestyle

VIDEO e pazakontë që u bë menjëherë virale/ Hapi qesen me patatina në market, i pështyu dhe i futi sërish në dollap: E reja irriton miliona njerëz me veprimin e saj (Ja çfarë u bënte pijeve joalkoolike)

VIDEO e pazakontë që u bë menjëherë virale/ Hapi qesen

Një video më e fundit është bërë virale në rrjetet sociale duke irrituar miliona njerëz në mbarë botën. Pasi kjo është vajza që shikoni nq video që ka zgjedhur një shembull të keq për tu bërë e famshme.

Një vajzë disa ditë më parë kishte shëtitur nëpër një market, duke hapur qesen me patate të skuqura, që i kafshoi dhe më pas i pështyu duke i kthyer në qese dhe vendosur në dollap.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ajo nuk u ndal me kaq – vazhdoi të konsumon pijet joalkoolike të cilat më pas i ktheu nëpër rafte.

Ndërkohë është zbuluar nga përdoruesit e Twitter që kanë shkruar se ajo është frizere dhe se shëtitjen nëpër market e ka cilësuar si “shaka”, dhe se të gjitha produktet e përdorura në fund i ka blerë.

E nëse vërtetë këtë e ka bërë nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar, por ndërkohë ajo ka mbyllur të gjitha profilet në rrjetet sociale.