Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video/ Futet në kazino dhe fiton 8 mijë dollarë pa luajtur fare, nuk do ta besoni çfarë i kishte ndodhur makinerisë

Postuar: 17/04/2019 - 11:32

Policia ka shpallur në kërkim një person ende të paidentifikuar për vjedhjen e 7900 dollarëve nga një makinere loje fati, në Atlanta, Georgia, SHBA në fillim të këtij muaji.

Duke mos pasur asnjë të dhënë se kush është autori, policia ka publikuar videon e momentit të krimit.

Por autori duket se nuk ka hyrë në kazino me idenë për të vjedhur, por teksa është ulur për të luajtur ai kishte vënë re se makineria ishte e thyer dhe ai sheh një mundësi për të bërë para.

I pashqetësuar nga askush ai fut dorën brenda makinerisë dhe merr shumën e parave që ishin luajtur deri në ato momente.

Policia duke postuar videon, bën thirrje për identifikimin e autorit, i cili deri më tani mbetet pa emër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot. Projektet që përfshijnë partneritete mund të ecin para, sidomos nëse ju ndiheni të motivuar që të bëni gjërat në mënyrën e duhur.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat

Postuar: 24/05/2019 - 09:13

ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të

Postuar: 24/05/2019 - 07:04

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 23/05/2019 - 18:27

Fëmija që i përket shenjës së Dashit është shumë i gjallë e plot energji.