Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

VIDEO/ Grabitësi me armë i befason të gjithë kur hyn në farmaci, e moshuara i dorëzon paratë, ai bën gjesin e pabesueshëm

Postuar: 17/10/2019 - 14:08

Një  ngjarje e pazakontë  ka ndodhur gjatë një grabitjeje në një farmaci në Brazil.Grabitesit e armatosur kanë hyre me shpejtësi dhe kanë kërkuar paratë. Në banak ka qenë edhe një grua e moshuar, që duket se kishte zgjedhur momentin e gabuar për të blerë ilaçet.

 
Në panik, ajo ka ngritur duart lart dhe i ka dhënë paratë që kishte me vete grabitësit. Por ai e ka befasuar, pasi e ka puthur në ballë dhe i ka thënë: Jo zonjë, rri e qetë, nuk i dua paratë e tua.
 
Pamjet janë nxjerre nga kamerat e sigurisë së farmacisë, ndërkohë qe pronari Samuel Almeida  tha se autorët sapo hynë kerkuan paratë dhe morën nje sasi parash, por jo ato që u dha e moshuara.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 20:59

Një adoleshente 13 vjeçare i ka dhënë fund jetës pasi u përdhunua nga 6 persona në Bangkok.

Postuar: 19/11/2019 - 15:37

Një incident i pakëndshëm ka ndodhur gjatë një shfaqje, një momenti kur një grup balerinësh bien

Postuar: 19/11/2019 - 13:31

Një tifoz anglez ka mbetur i mrekulluar nga gjesti i një djali nga Kosova pasi i kishte humbur po

Postuar: 19/11/2019 - 13:17

Seksi me pagesë, është një industri ku çdo gjë ndodh pas dyerve të mbyllura, por një punonjëse se

Postuar: 19/11/2019 - 08:25

Pavarësisht se i dimë dëmet që sjell duhani për shëndetin tonë, të shumtë janë ata që e pijnë atë

Postuar: 19/11/2019 - 07:06

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do