Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video interesante/ Gruaja shqiptare vallëzon 10 minuta para lindjes

Video: 

Postuar: 16/08/2018 - 22:05

Video e kësaj nëne po bëhet virale në internet. Në pamjet në fjalë shihet se si Diola, gruaja e një gjinekologut Dardan Baftiut, vallëzon 10 minuta para se të lind.

Ka qenë vet gruaja që ka ndarë këto momente, duke i postuar në rrjetet sociale. Ajo bashkë me burrin e saj kërcejnë, ndërsa janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë.

“Ai momenti kur gjinekologu qëllon të jetë burri jot dhe kërcimtar i zoti. Lëvizjet e tilla ndihmojnë në qetësimin psikologjik dhe lindje më të shpejtë. Theksoj, janë ushtrime të bëra 10min para lindjes së vajzës tonë të tretë. Faleminderit doktor obstetër/gjinekolog Dardan Baftiu”, shkruan Diola.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 27

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2018 - 22:23

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit.
 
Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë.
 

Postuar: 12/12/2018 - 22:15

Ashtu siç ndodh në çdo fundvit edhe këtë herë Google ka nxjerrë raportin se kush janë fjalët më t

Postuar: 12/12/2018 - 21:40

Ndonjëherë ndihemi keq për shkak të gjërave të zakonshme që ne bëjmë në përditshmëri.

Postuar: 12/12/2018 - 21:24

Parfumi është një aksesor tepër i veçantë, që ka fuqinë për të ndryshuar plotësisht gjendjen sh

Postuar: 12/12/2018 - 19:40

Në Uzbekistan policët betohen mbi Kuran për të premtuar se nuk do të marrin rryshfet.

Postuar: 12/12/2018 - 19:33

Milingona Drakula është shpallur së fundmi kafsha më e shpejtë e planetit teksa shkencëtarët th

Postuar: 12/12/2018 - 19:16

Nëse keni pasur lidhje dhe ndarje me më shumë se një person, ndoshta e dini se disa prej tyre të