Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Video-ja që po bën xhiron e rrjetit, kali i bie fyellit si një profesionist

Video: 

Postuar: 11/09/2018 - 16:16

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku vërehet një kalë i cili i bie fyellit

Shpesh kemi parë shfaqje të ndryshme me kuaj nëpër kampionate cirku, por kurrë nuk kishim parë një kalë që i bie fyellit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 18:44

Mesa duket qenkan 4 arsye, pse meshkujt preferojnë më shumë femrat brune.Ndikon ngjyra e flokut në preferencën e tyre? Si është e vërteta, pse? Sipas intv.al ja disa nga arsyet që ndikojnë:

Postuar: 25/09/2018 - 17:44

A e dini se ka “gjak të artë” ose që veturat Mercedes-Benz kanë një teknologji sekret

Postuar: 25/09/2018 - 17:44

Çfarë bëni para se të shkoni në shtrat? Epo kjo tregon më shumë për ju.

Postuar: 25/09/2018 - 17:41

Shqiptarët shquhen si popull që i pëlqen bestytnitë.

Postuar: 25/09/2018 - 17:40

Nëse ju martoheni dhe keni një fëmijë me dikë, shpresoni që gjërat të zgjasin përgjithmonë, por n

Postuar: 25/09/2018 - 17:18

Ndoshta ti mund të kesh pasaportën më të fuqishme në botë, ose atë më të rrallën.

Postuar: 25/09/2018 - 16:26

Sot nuk është e premte dhe as data nuk shënon 13-të, por ç’rëndësi ka?