Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

VIDEO / Panik te pushuesit, peshkaqeni vdekjeprurës 4 metra i gjatë shfaqet në plazh

Postuar: 14/06/2019 - 13:43

Një peshkaqen 4 metra i gjatë është zbuluar në brigjet e Makarska, një qytet port në bregdetin dalmat.

Udhëtarët në bordin e një varke e vunë re peshkaqenin në sipërfaqe dhe  kanë filmuar një pjesë të lëvizjeve të tij.

Video publikohet nga mediat italiane ndërsa bregdeti kroat është patrulluar nga autoritetet për të parë nëse ka prezencë të peshkaqenëve të tjerë.

Peshkaqeni i llojit Mako paraqet rrezikshmëri për pushuesit në rast të përballjes me të.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 17:41

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger ka rënë pre e hakerave, të cilët kanë pushtuar profilin e saj në rrjetin social Instagram.

Postuar: 14/09/2019 - 22:44

Një zhytës ka arritur që të kapi në kamera momentin kur u ‘takua’ ballë për ballë me

Postuar: 14/09/2019 - 20:40

Një 20-vjeçar xheloz ka përfunduar në burg pasi kërcënoi t’i priste organin gjenital shokut

Postuar: 14/09/2019 - 19:15

Mësuesja e një shkolle të mesme në Kentucky të SHBA është dënuar pasi akuzohet se ka kr

Postuar: 14/09/2019 - 14:50

 Menaxherja 25 vjeçare e zhvillimit të biznesit, Cecilia Manduca tha për BBC se në vendin e

Postuar: 14/09/2019 - 14:38

A besoni tek mënyrat e formave, ngjyrave apo  veçorive të tjera që kanë sendet për të kuptua

Postuar: 14/09/2019 - 11:24

 Nëse e njihni shenjën tuaj, njihni gjithashtu cilësitë për të cilat duhet të jeni krenarë.