BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Lifestyle

VIDEO / Panik te pushuesit, peshkaqeni vdekjeprurës 4 metra i gjatë shfaqet në plazh

VIDEO / Panik te pushuesit, peshkaqeni vdekjeprurës 4 metra i gjatë

Një peshkaqen 4 metra i gjatë është zbuluar në brigjet e Makarska, një qytet port në bregdetin dalmat.

Udhëtarët në bordin e një varke e vunë re peshkaqenin në sipërfaqe dhe  kanë filmuar një pjesë të lëvizjeve të tij.

Video publikohet nga mediat italiane ndërsa bregdeti kroat është patrulluar nga autoritetet për të parë nëse ka prezencë të peshkaqenëve të tjerë.

Peshkaqeni i llojit Mako paraqet rrezikshmëri për pushuesit në rast të përballjes me të.