BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep mesazhin e koduar, paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Kryeministri Rama jep mesazhin e koduar, paralajmëron ndryshimin e madh
x

Lifestyle

Videoja bën xhiron e rrjetit, djali i biznesmenit lan gomat e Lamborghinit luksoz me shampanjat më të shtrenjta

Videoja bën xhiron e rrjetit, djali i biznesmenit lan gomat e Lamborghinit

Një video e realizuar në Rumani ka habitur shumë njerëz. Është djali i një biznesmeni i cili ka realizuar një video ku duket duke larë gomat e makinës së tij me shampanjë.

Makina në fjalë, që kushton mbi 200.000 paund, është larë me shampanjat më të shtrenjta, 'Moet and chandon' dhe 'Cristal'.

25-vjeçari, djali i biznesmenit rumun, në videon e ilustruar në llogarinë e tij të “Tik Tok” ka thënë se donte të eksperimentonte se cila shampanjë ishte më e mirë për të pastruar gomat e makinës.