Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Videoja që bo bën xhiron e rrjetit/ Stilisti i preu 30 cm flokët, vajzës i bie të fikët kur sheh rezultatin

Postuar: 12/10/2019 - 20:44

Një video, e shkëputur nga një program televiziv në Turqi, është bërë virale në rrjet pasi një prej vajzave pjesëmarrëse i ra të fikët.Vajzës i ra të fikët pasi një stilist i preu 30 cm nga flokët e saj të dendur dhe të gjatë.

Programi i quajtur ‘Kuaförüm Sensin’ që do të thotë ‘Ti je parukieri im’ është në të vërtetë një kompeticion ku profesionistët e stilimit të flokëve konkurrojnë për çmimin e madh.Në këtë episod, stiluesi i flokëve Bilal Ağın donte që t’ia priste flokët modeles së tij İlayda në mënyrë që të mbështeste një projekt për të ndihmuar të mbijetuarit e kancerit.

Por si duket vajza nuk ishte aspak e përgatitur që t’i priteshin aq shumë flokët dhe bëri një reagim goxha dramatik.Pasi i preku flokët dhe kuptoi sesa shumë ia kishte prerë Bilali vajza nisi të qante, hoqi përparsen dhe u drejtua drejt daljes së studios.
 
Pikërisht aty iu afrua një nga anëtaret e stafit dhe ajo u rrëzua në tokë.Qëkur u shpërnda në mediat sociale, videoja është parë më shumë se 12 milion herë, ndërsa shumë vajza nga e gjithë bota bashkohen me ‘dhimbjen’ e modeles.
 
Gjithsesi, lajmi i mirë që flokët do të bëhen paruke për vajzat dhe gratë që po luftojnë me kancerin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 20:59

Një adoleshente 13 vjeçare i ka dhënë fund jetës pasi u përdhunua nga 6 persona në Bangkok.

Postuar: 19/11/2019 - 15:37

Një incident i pakëndshëm ka ndodhur gjatë një shfaqje, një momenti kur një grup balerinësh bien

Postuar: 19/11/2019 - 13:31

Një tifoz anglez ka mbetur i mrekulluar nga gjesti i një djali nga Kosova pasi i kishte humbur po

Postuar: 19/11/2019 - 13:17

Seksi me pagesë, është një industri ku çdo gjë ndodh pas dyerve të mbyllura, por një punonjëse se

Postuar: 19/11/2019 - 08:25

Pavarësisht se i dimë dëmet që sjell duhani për shëndetin tonë, të shumtë janë ata që e pijnë atë

Postuar: 19/11/2019 - 07:06

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do