BREAKING NEWS

Regjistrohen 135 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri

Regjistrohen 135 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit
x

Lifestyle

Viti 2020 nuk vjen i mirë për këto dy shenja të Horoskopit

Viti 2020 nuk vjen i mirë për këto dy shenja të Horoskopit
Dashuria e vërtetë nuk është e lehtë për tu gjetur.
 
Astrologët nuk parashikojnë vit të mirë në 2020, në dashuri, për shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë.
 
Lexo më poshtë:
 
Shigjetari
 
Zakonisht jeni ju ai që papritur mbyllni historitë dhe shkaktoni vuajtje në dashuri. Por në fillim të vitit 2020 mund të përjetoni ato ndjesi që kanë provuar ish-partnerët tuaj kur mbyllet një histori që funksionon potencialisht. Jeni gjithmonë të vëmendshëm ndaj atyre që hyjnë në jetën tuaj, por pas disa muajsh mund të bëni një gabim që do t’ju lërë të trullosur për pak kohë.
 
Ujori
 
Sa keq për personat që i përkasin Ujorit. Zakonisht ju i jepni besim çdokujt, sepse frika se vuani është e madhe dhe ju jeni të ngopur. Për fat të keq, në vitin 2020 besimi juaj është destinuar të bëhet 1000 copash për shkak se një person do të tregojë se nuk është ai që pretendonte se ishte.