BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x

Lifestyle

Vitit 2022 i erdhi fundi! Astrologu zbulon se çfarë duhet të prisni nga Dhjetori

Vitit 2022 i erdhi fundi! Astrologu zbulon se çfarë duhet të

Jorgo Pulla ishte i ftuar në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin për të ndarë me shikuesit parashikimin e yjeve për muajin e fundit të vitit 2022, dhjetorin. Jorgo u shpreh me bindje të plotë se ky është dhjetori shfaqet pozitiv dhe mjaft beneficial.

“I vetmi Dhjetor që jep mundësi të mëdha në muajt që do të vijnë2023 nuk është vit që do bëhet nami, por kërkohet vëmendje, laps e letër. Ky muaj jep sinjale pozitive për 2023 të paktën deri në Maj.” – duke i paraprirë vitit 2023.

Duke qenë se po lejmë pas një vit, Jorgo shprehu se dhjetori shpesh shfaqet si një muaj melankolik:

“Dhjetori është busulla ose termometri që mat temperaturën në muajt që do të vijnë. Vërtetë është muaj festash e gëzimesh, por ka dhe çështje psikologjike, mendojmë të shkuarën. Meqenëse është muaj i begatë është muaji i planeve të mëdha. Në Janar e tutje vazhdojmë pastaj.”

Ndërkohë që nga data 8 e deri më datë 20 duhet të kemi kujdes në çështjet ekonomike sipas astrologut, nuk themi menjëherë po, duhet të mendojmë edhe pastaj të veprojmë.

Si çdo herë, Pulla zbuloi edhe shenjat e favorizuara për këtë muaj që janë Dashi, Virgjëresha dhe Bricjapi. Nga ana tjetër e medaljes, shenjat që duhet të bëjnë kujdes janë Binjakët, Shigjetari dhe Peshqit.