BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

Xhepat plot! Kjo vjeshtë sjell bereqet për këto 2 shenja Horoskopi

Xhepat plot! Kjo vjeshtë sjell bereqet për këto 2 shenja

    
Për disa shenja të horoskopit, vjeshta e vitit 2023 do të jetë mjaft shpresëdhënëse dhe e këndshme, pasi do të kenë rritje të financave. Në veçanti, jemi tashmë në muajin e parë të kësaj vjeshte dhe gjërat nuk kanë qenë të këqija deri më tani, pasi pak nga pak kanë filluar të hyjnë në vijë çështjet e pazgjidhura financiare dhe çështjet që i kanë preokupuar deri më tani. Gjithashtu, lulëzimi në sektorin profesional do të fillojë të jetë i dukshëm që nga fillimi i tetorit.

Shenjat më në fund do të mund të marrin frymën që kishin aq shumë nevojë dhe më në fund do të lënë mënjanë problemet e tyre financiare që i penguan t’i kushtonin vëmendjen e duhur vetes. Në të njëjtën kohë, ata do të gjejnë kohën për t’iu përkushtuar marrëdhënieve të tyre ndërpersonale dhe në të njëjtën kohë do të bëjnë disa blerje për veten e tyre, të cilat prej kohësh i kishin në mendje, por nuk kishin mundur t’i bënin.

Lexoni më poshtë me detaje dhe shikoni nëse i përkisni një prej shenjave të zodiakut që do të jenë me fat në financat e tyre në vjeshtën e vitit 2023:

AKREPI

Akrepat kishin një periudhë të vështirë përpara verës, pasi u vunë nën presion të madh për shkak të punës së tyre të shtuar dhe tranzicioneve emocionale. Ata arritën në pikën e thyerjes në fillim të verës, megjithatë pushimet verore i liruan dhe u qetësuan jo pak. Tani, ata filluan me mjaft hezitim në vjeshtë, gjë që megjithatë do t’i kompensojë duke u dhënë atyre një punë në një sektor tjetër me të ardhura të rritura në krahasim me atë që merrnin.

DASHI

Dashi e ka pasur mjaft të vështirë për të balancuar jetën e tyre profesionale dhe personale që kur arritën në pikën ku humbën plotësisht kontrollin. Megjithatë, gjatë verës ata gjetën veten e tyre për sa i përket çështjeve të tyre personale, por në punën e tyre pati probleme që nuk i lanë të pushonin. Kësaj situate po i vjen fundi, pasi ata më në fund do të mund të flasin qartë me eprorët për ankesat e tyre dhe të pretendojnë rritjen që kanë kërkuar prej kaq kohësh. Kjo do të bëhet dhe kështu do të hapet një kapitull i ri dhe më shpresëdhënës për ta.