BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Lifestyle

Yjet kanë folur keq për ju! Ja cilat janë shenjat me toksike të horoskopit

Yjet kanë folur keq për ju! Ja cilat janë shenjat me toksike

Dashi

Dashi është shenja e katërt më toksike e zodiakut. Dashi është i njohur për natyrën e tij të zjarrtë dhe shpirtin konkurrues, i cili ndonjëherë mund të çojë në toksicitet. Ata thjesht duan të fitojnë dhe mund të jenë shumë dominues kur përpiqen të arrijnë rrugën e tyre. Individët e Dashit gjithashtu priren të jenë impulsivë dhe agresivë, gjë që mund të shkaktojë shumë konflikte mes tyre dhe shenjave të tjera.

Gaforrja

Shenja jonë e tretë më toksike e zodiakut është Gaforrja. Gaforret njihen për personalitetin e tyre emocional dhe të ndjeshëm, por kjo mund të jetë edhe një thikë me dy tehe. Ndërsa ata mund të jenë individë shumë të dashur dhe edukues, ata gjithashtu mund të pakësojnë emocionet e tyre dhe të bëhen mjaft të disponuar.

Ujori
Ujori është i dyti në listën tonë të shenjave më toksike të zodiakut. Këta njerëz janë të njohur për mendjet e tyre novatore dhe të menduarit krijues. Ata janë individë të pavarur që shpesh shihen si rebelët e zodiakut, pa frikë të shkojnë kundër grurit. Megjithatë, Ujorët mund të jenë paksa shumë të pavarur për të mirën e tyre.

Akrepi

Nuk ka surpriza këtu – shenja  më toksike e zodiakut është Akrepi. Këta njerëz njihen për personalitetin e tyre intensiv dhe pasionant, por gjithashtu mund të jenë shumë dominues dhe manipulues. Ata duan të kenë kontrollin dhe mund të jenë shumë fitimtarë nëse gjërat nuk shkojnë siç duhet.