BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x

Lifestyle

Yjet tregojnë se jeni në një periudhë interesante, por kini kujdes nga...! Lajme të mira për këto shenja, hidhini një sy horoskopit

Yjet tregojnë se jeni në një periudhë interesante, por kini

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Ndjenjat këtë të diel janë të favorizuara, takime intriguese po shfaqen në horizont. Në punë duhet të tregoheni më diplomatikë përndryshe do të fitoni inatin e dikujt.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Në dashuri, mos u dorëzoni pas provokimeve, por përpiquni t’i lini gjërat të rrjedhin me kohën. Në punë, nga ana tjetër, përfitoni nga intuita juaj e çmuar dhe të qenit mendjemprehtë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: E diela është e rëndësishme për ndjenjat, organizoni diçka të këndshme me partnerin/en tuaj. Nga ana tjetër në punë, yjet favorizojnë profesionet krijuese.

Horoskopi i Gaforres Paul Fox: Në dashuri, njerëzit e lidhur me Dashin, Bricjapin dhe Peshoren, këtë të diel mund të përballen me disa paqartësi, vëmendje. Nga ana tjetër, në punë një situatë që keni, mund të zhbllokohet deri në qershor.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Në dashuri mund të jeni pak kritik me partnerin/en, përpiquni të mos e teproni. Në punë, nga ana tjetër, keni një vendosmëri të madhe që do të vlerësohet veçanërisht nga shefat dhe menaxherët nëse ka.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Fundjavë e rëndësishme për ndjenjat, konsideroni edhe faktin se nga java e ardhshme Venusi do të jetë po ashtu i favorshëm për ju. Megjithatë në punë ka ndryshime që dallohen në horizont.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Në dashuri, edhe nëse keni dikë në zemër, më mirë të jeni të kujdesshëm për të mos u mashtruar. Nga ana tjetër, në punë, ndryshimet e fundit ju tronditin por gjithçka do të shkojë për mirë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Ditë interesante për ndjenjat kjo e diel 22. Nëse ka diçka për të sqaruar me partnerin, mos hezitoni ta bëni. Në punë, nga ana tjetër, ky një moment i çmuar për të kuptuar se cili është potenciali juaj.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Në dashuri po vijnë emocione të bukura, nëse jeni të interesuar për një person mos hezitoni të ecni përpara! Megjithatë në punë lodhja ndjehet, por kënaqësitë nuk do të vonojnë!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Hëna është në favorin tuan dhe ju jep emocione vërtet të bukura këtë të diel, ndaj mos u mbyllni në shtëpi! Në punë, nga ana tjetër, përgjigjet do të vijnë deri në mbrëmje, mundësi të mira janë rrugës, për t’u përfshirë edhe ju.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, kjo kohë karakterizohet nga ulje-ngritje, por në fund do të jeni ju fituesi. Në punë mund të ketë keqkuptime, ndaj mos ushqeni polemika!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Yjet tregojnë se jeni në një periudhë interesante për ndjenjat, por kini kujdes që të mos ktheheni në historitë e kaluara. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të bëni gjërat thelbësore, mos u lodhni, por gjithsesi realizoni projektet që janë të rëndësishme për ju!