BREAKING NEWS

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE
x
BREAKING NEWS

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla bën veprimin që nuk pritej

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla
x
BREAKING NEWS

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme që nuk janë parë në vendin tonë

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në
x
BREAKING NEWS

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit, Garda merr vendimin urgjent

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit,
x
BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x

Lifestyle

Zbulohet frika më e madhe e kësaj shenje horoskopi

Zbulohet frika më e madhe e kësaj shenje horoskopi

Ideja për të shfaqur frikën tonë më të keqe tingëllon mizore, apo jo?
Çfarë do të thotë saktësisht kjo?
Frika e cilës shenjë bëhet realitet?

•Binjakët
Frika juaj më e keqe ka më shumë gjasa që të duhet ta shikoni veten në pasqyrë për të kontrolluar për ndershmëri. Sigurisht, ju jeni një qytetar i mirë, i ndershëm dhe i bëni të gjitha gjërat e duhura, por ka disa ‘sekrete’ që i ruani, dhe disa madje mund të duken si tepër antisociale.
Gjatë Hënës së Peshqve, do të tundoheni të hidhni një sy në gjithçka që ju bën unike.

Ju e dini se kjo është një rrugë e rrezikshme dhe se mund të përfundoni duke përbuzur atë që shihni, por, megjithatë, do të shkoni drejt saj.
Ka ‘diçka në ajër’ që ju shtyn të bëni një vetë-reflektim të rëndë.

Kur e kuptoni me të vërtetë atë që i keni fshehur vetes dhe botës, mund të dëshironi të merrni një çaj të këndshëm kamomil, sepse ju e dini se sekretet tuaja, nuk duhet të ekspozohen kurrë.