Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbuloni 3 tiparet që do të shtynin një mashkull për të zgjedhur bashkëshorten

Postuar: 14/09/2018 - 22:20

“Më thuaj me kë rri, të them se kush je”, kjo shprehje merr shumë kuptim nga meshkujt. Nëse ndonjëherë keni pyetur veten se cilat janë ato cilësi që një mashkull vëren tek një femër dhe që e bëjnë ta dëshirojë si bashkëshorten e tij, atëherë kemi përgjigjen.

Janë tre pika themelore që për ta janë shumë të rëndësishme dhe u kushtojnë një vëmendje me të madhe se detajeve të tjera.

E para është përputhshmëria seksuale. Nëse ai nuk ndihet mirë me ju në shtrat, me siguri që keni humbur një pikë.

Së dyti, e rëndësishme për të është që partnerja e tyre të jetë e ndjeshme dhe romantike, t’u shprehë atyre dashurinë dhe përkujdesjen.

Dhe së treti, ata vërejnë grupin tuaj social. Kjo për faktin se duan që të ndihen krenarë për ju dhe shoqërinë që keni zgjedhur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 20:59

Herë pas here ne kërkojmë mënyra për të pasur flokë të gjata me shkëlqim. Në fund të fundit, flokët janë diçka që mund t’i japë fytyrës tuaj një ndryshim të domosdoshëm.

Postuar: 17/11/2018 - 20:49

Me siguri as që do t’ju bjerë në mend, mirëpo kur të mendoni më mirë do ta kuptoni.

Postuar: 17/11/2018 - 20:39

Si ne femrat dhe meshkujt kanë një repertor të plotë të tingujve, të cilët i prodhojnë gjatë seks

Postuar: 17/11/2018 - 19:36

Ajo njihet për pamjen perfekte në daljet e mbrëmjes dhe këtë bëri dje teksa vinte në mbrëmjen g

Postuar: 17/11/2018 - 19:23

17 nëntori është dita botërore e Maces së Zezë, kafshë që sipas traditës mesjetare të rrënjosur n

Postuar: 17/11/2018 - 19:05

Magjistari Ryan Tricks vuri re një trend ndërsa po qëndronte në rrugë.

Postuar: 17/11/2018 - 18:23

Pirroja ishte, ndoshta, sundimtari më i shquar i Epirit.