BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Lifestyle

Zbuloni cilat janë 3 shenjat më të ndjeshme dhe më të dhembshura të Horoskopit

Zbuloni cilat janë 3 shenjat më të ndjeshme dhe më të

Disa shenja janë shumë të dhembshura dhe kanë aftësinë të ndiejnë menjëherë dhimbjen e tjetrit. Janë ato që e kuptojnë menjëherë kur dikush nuk është mirë dhe bëjnë gjithçka që munden për të lehtësuar dhimbjen dhe për t’i larguar. Ato janë mjaft të dhembshura dhe mbështetëse për këdo në nevojë, me qëllimin e vetëm për t’i bërë ata të ndihen më mirë.

Në të njëjtën kohë, ato  mund të preken nga diçka që dikujt tjetër i duket e thjeshtë. Janë ato që nuk duan dhurata dhe surpriza, por vetëm lëvizje të sinqerta dhe veprime reale. Ndjeshmëria është karakteristika e tyre e parë dhe shumë herë mund të bashkëjetojë me një ndjenjë të fortë filantropie dhe dhembshurie.

Lexoni nëse i përkisni një prej këtyre tre shenjave shumë të ndjeshme:

PESHQIT

Peshqit janë gjithsesi shenja shumë emocionale që vendosin të tjerët para vetes. Ata janë gjithmonë të fokusuar në zbutjen e dhimbjeve të të tjerëve dhe në përgjithësi vetja e tyre vjen gjithmonë e dyta. Në të njëjtën kohë, ata janë mjaft të dhembshur dhe bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të mbështetur njerëzit e tyre.

GAFORRJA


Gaforret janë shenja që lidhen shumë me të tjerët dhe mjedisin e tyre. Pra, nëse ata ndjejnë se diçka nuk shkon dhe partneri i tyre është në një situatë të pakëndshme, ata gjithmonë japin maksimumin për ta bërë atë të ndihet më mirë dhe mund të jenë arsyeja që ai buzëqesh përsëri.

AKREPI

Edhe pse Akrepat shpesh konsiderohen edhe “hakmarr9s të ftohtë”, në realitet nëse kujdesen për personin që kanë përballë, mund të jenë dyfish më të trishtuar se ai në një moment të vështirë. Mund të jetë e vështirë të lidheni me një person, por nëse e bëjnë këtë automatikisht, dhimbja e tjetrit bëhet e tyre dhe ata vendosin veten në vend të dytë.