BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Lifestyle

Zbuloni cilat janë shenjat e Horoskopit që gënjejnë më shumë

Zbuloni cilat janë shenjat e Horoskopit që gënjejnë më

Ne gënjejmë pak a shumë, megjithëse arsyet për ta bërë këtë ndryshojnë. Astrologjia mund të na ndriçojë edhe për këtë çështje, në mënyrë që të mësojmë se cilat shenja janë në kundërshtim me të vërtetën dhe herë pas here të thonë gënjeshtrën e tyre të vogël.

Binjakët

Binjakët  janë padyshim një nga shenjat që kanë një talent të lindur për manipulim dhe gënjeshtra. Por ne të gjithë e dimë se për shkak se ata janë djem kaq argëtues dhe krijues, kjo është thjesht një pjesë e pranuar e personalitetit të tyre. Fatkeqësisht për ta, kur e vërteta de;, ata nuk kanë mënyrën më të mirë për të menaxhuar pasojat e gënjeshtrave të tyre. Sado të vogla apo të mëdha të jenë këto.

Gaforrja

Po, Gaforrja është gënjeshtari i fundit, por ndryshe nga shenjat e tjera në këtë listë, gënjeshtrat e tyre nuk kanë për qëllim të lëndojnë të tjerët ose të marrin atë që duan. Gënjeshtrat e Gaforres kanë të bëjnë më shumë me ekzagjerimin dhe paaftësinë e tyre për të parë versionin real të ngjarjeve. Pra, ndërsa ata janë ende ndër gënjeshtarët më të mëdhenj të zodiakut, të paktën gënjeshtrat e tyre janë të padëmshme zakonisht.

Akrepi

Nuk mendojmë se dikush habitet që Akrepat janë ndër shenjat më gënjeshtare. Si shenja më manipuluese, nuk është saktësisht lajm që kur bëhet fjalë për gënjeshtra, Akrepi shkëlqen në mënyra që asnjë shenjë tjetër nuk mund të konkurrojë. Por gjëja e Akrepit është se ata janë aq të mirë në gënjeshtër, saqë edhe ata e kanë të vështirë të dallojnë faktin nga trillimi pas një kohe.