BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Lifestyle

Zbuloni cilat shenja të zodiakut martohen më vonë 

Zbuloni cilat shenja të zodiakut martohen më vonë 

Emily Newman, astrologe ka renditur tre shenja të zodiakut që kanë më shumë gjasa të martohen më vonë në jetë.

Dashi

Priret të "zhytet" në fazën e muajit të mjaltit të një marrëdhënieje. Ata ndihen mirë në fazat e hershme të marrëdhënies së tyre, ndërsa kanë frikë se një angazhim më serioz do t'i heqë lirinë. Kjo është arsyeja pse ata do të argëtohen sa më shumë që të munden. Ata pëlqejnë të marrin vendimet e tyre. Ata gjithashtu marrin shumë kohë për të gjetur partnerin e duhur. Kjo është arsyeja më e rëndësishme pse ata zakonisht martohen më vonë në jetë. Ata shpesh mendojnë se partneri do t'i heqë lirinë, thotë astrologu.

Binjakët

Si një nga shenjat më sociale dhe të sunduar nga Mërkuri (planeti i komunikimit), një Binjak nuk sheh asnjë arsye për të qëndruar në një lidhje vetëm me një person. Përveç kësaj, ata mërziten shumë lehtë dhe kanë nevojë për stimulim të vazhdueshëm për t'i mbajtur ata vigjilentë. Ata i duan njerëzit që sfidojnë mendjet e tyre. Janë lozonjare dhe mërziten lehtësisht. Ata vendosin standarde të larta për marrëdhëniet e tyre dhe dëshirojnë të gjejnë një partner ideal. 

Ujori


Nuk u beson lehtë njerëzve dhe nuk hyn në norma dhe rregulla. Ujorët janë të pavarur, progresivë dhe shumë inteligjentë, ndërsa janë shumë të vetëdijshëm për lirinë e tyre. Ata e shijojnë veçanërisht beqarinë dhe kur vendosin të angazhohen, kanë nevojë për një partner që u jep hapësirë ??në marrëdhënien e tyre. Ata nuk e vlerësojnë traditën aq shumë sa shenjat e tjera, kështu që martesa nuk është e nevojshme për ta