BREAKING NEWS

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni thirret si dëshmitar për “Gërdecin”, ja faksimilet që e fundosin, zbardhen provat që tregojnë djalin e “non gratës” si pronar në hije të biznesit të vdekjes, si i vendosi ministrat nën urdhrat e...

Fillon sëpata e SPAK mbi familjarët e Berishës, Shkëlzeni
x
BREAKING NEWS

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e prangave për familjarët e tij “tërbojnë” Sali Berishën, kreu i “Foltores” akuza, kërcënime dhe sulme ndaj SPAK

Deklarata e SHBA për “non-gratën” dhe kërcitja e
x
BREAKING NEWS

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash Sula, Lefter Gështenja dhe “rapsodi” Gjekmarkaj distancohen nga Sali Berisha pas ultimatumit amerikan

Fillon “hemorragjia” te grupi i dezertorëve të PD, Dash
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat Bardhit për Sekretar të Përgjithshëm, deklaron se Noka është numri 2, “Foltorja” presion Gjykatës së Lartë për vulën para se të krijojë parti të re

Plas sherri në çetën anti-amerikane, Berisha i pret shpresat
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse kryeministri shqiptar censuroi takimin me ish-ambasadoren amerikane?

Çfarë ndodhi në SHBA midis Yuri Kim dhe Edi Ramës, pse
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon akuzën e ryshfetit 225 mijë USD për lobimin e kryeministrit shqiptar, ish-agjenti i FBI rrezikon 5 vite burg për dosjen shqiptare

Rëndohen pozitat e Edi Ramës në SHBA, McGonigal pranon
x
BREAKING NEWS

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave në sektorin publik, ja kur do ta përfitojnë shtesat mësuesit, policët, ushtarakët, mjekët dhe infermierët

Pagat 900 euro në shtet, zbardhet kalendari i rritjes së rrogave
x
BREAKING NEWS

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me reagimin e fortë: Sali...

McGonigal pranoi akuzat për lobim kundër PD-së, Basha del me
x

Lifestyle

Zbuloni katër shenjat e horoskopit që bien më shpesh në dashuri me mikun e tyre më të mirë

Zbuloni katër shenjat e horoskopit që bien më shpesh në

Sipas astrologëve, ka disa shenja të horoskopit që shpesh bien në dashuri me miqtë e tyre dhe marrëdhëniet e tyre romantike mund të zhvillohen pikërisht nga miqësia.

Këto shenja horoskopi kanë prirje për situata të tilla.

 Binjakët


Binjakët janë flutura sociale që kënaqen duke folur dhe ndërvepruar me njerëzit e tjerë. Ata janë kureshtarë, gjë që i bën ata miq të shkëlqyer. Megjithatë, tendenca e tyre për t’u dashuruar me miqtë e tyre mund të rrjedhë nga dëshira për të zbuluar më shumë për personin me të cilin kalojnë kohë.

Binjakët mund të fillojnë të ndjejnë emocione më të thella ndaj një shoku me të cilin ndajnë shumë interesa dhe shkojnë mirë.


GaforrjaGaforrja është një shenjë veçanërisht emocionale dhe e kujdesshme. Pjesëtarët e kësaj shenje janë miq besnikë që kujdesen për mirëqenien e të afërmve të tyre. Për shkak të natyrës së tyre të dhembshur, ata shpesh bëhen të afërt me miqtë e tyre dhe mund të zhvillojnë ndjenja më të thella për ta.

Ata janë të gatshëm të ofrojnë mbështetje emocionale dhe janë gjithmonë pranë miqve të tyre, dhe kjo mund t’i çojë ata të bien në dashuri.Peshorja

Peshorja njihet për ndjenjën e ekuilibrit dhe harmonisë në marrëdhënie. Ato synojnë të krijojnë lidhje të ngushta me njerëzit e tjerë dhe të ndërtojnë një lidhje të fortë emocionale.

Kur një Peshore bëhet mik me dikë, ata mund të fillojnë të vlerësojnë dhe zbulojnë aspektet më të thella të kësaj miqësie, gjë që mund të çojë në zhvillimin e ndjenjave romantike.

Peshqit


Peshqit janë shpirtra jashtëzakonisht të dhembshur, intuitivë dhe të ndjeshëm. Ata shumë lehtë mund të krijojnë një lidhje emocionale me njerëzit e tjerë, përfshirë miqtë e tyre. Peshqit priren të dashurohen me miqtë për shkak të hapjes dhe gatishmërisë së tyre për t’u lidhur emocionalisht.

Kur Peshqit fillojnë të kalojnë më shumë kohë me një mik dhe zbulojnë shtresat më të thella të personalitetit të tij, mund të lindin ndjenja romantike.