BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x
BREAKING NEWS

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga atentati në Fushë- Krujë: E njëjta skuadër i bëri atentatin edhe...

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga
x

Lifestyle

Zbuloni nëse jeni një prej tyre, këta janë meshkuj më tradhtarë të zodiakut

Zbuloni nëse jeni një prej tyre, këta janë meshkuj më

Në bazë të shenjave astrologjike ka meshkuj që tradhtojnë e të tjerë që qëndrojnë besnikë. Zbuloni kush fiton ”Palmën e Artë” si më tradhtarët dhe të tjerët që renditen me poshtë.

Shigjetarët. Duke qenë një shenjë zjarri, shigjetarët janë kampionët e tradhtisë. Ata e urrejnë rutinën e përditshme dhe janë goxha impulsivë. Të etur për të mësuar sa më shumë, ata përdorin joshjen e personave të tjerë për të arritur qëllimin. Nëse lidheni me një shigjetar dijeni se nuk do i mungoni aspak sepse përherë gjejnë mënyrën për t’u ngushëlluar.

Binjakët. Binjakët janë Don Zhuane të vërtetë që adhurojnë të ndihen të dëshiruar. Duke qenë edhe komunikues të mirë ata e kanë të lehtë të zënë shoqëri. Në mendjen e tyre ka një synim: Sa më shumë njohje aq më mirë, por pa kaluar në afrimitet të madh. Tejet kureshtare, binjakëve ju duket sikur të tjerët kanë diçka më të mirë se ata dhe kërkojnë gjithnjë e më shumë.

Dashët. Të njohur për kokëfortësinë, dashët janë edhe ndër meshkujt më tradhtarë. Spontanë dhe impulsivë, ata nuk e kanë të vështirë të realizojnë njohje, por nuk qëndrojnë gjatë më ata që takojnë dhe ja mbathin në kërkim të diçkaje të re.

Nga ana tjetër lum ato femra që kanë në krah meshkuj të shenjës së: virgjëreshës, demit, bricjapit, peshqve, gaforres dhe akrepat. Lumturohuni sepse keni fituar lotarinë duke pasur ne krah meshkujt më besnikë të zodiakut.