BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Lifestyle

Zbuloni nëse jeni njëra prej tyre! Ja dy shenjat e horoskopit që kanë nivel të lartë inteligjence

Zbuloni nëse jeni njëra prej tyre! Ja dy shenjat e horoskopit që

Ka njerëz që bëjnë përshtypje me zgjuarsinë, inteligjencën dhe fleksibilitetin e tyre të mendimit dhe, sipas yjeve, i përkasin shenjave të mëposhtme.

Binjakët Binjakëve iu bën përshtypje një mendje e fortë, të cilën mund ta mbështesë me njohuri dhe argumente. Kjo për faktin se edhe ata punojnë në këtë mënyrë. Mendja e tyre punon shpejt dhe shkëlqen gjithmonë. Dhurata më e mirë e tyre është komunikimi.

Virgjëresha Personat e kësaj shenje janë të shkëlqyer në komunikim. Pëlqejnë t’i shikojnë gjërat në detaje. Nevoja për të ditur sa më shumë është ajo që i bën ata më të zgjuar. Kanë një bazë të dhënash, ku referohen gjithmonë për çdo gjë.