BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Lifestyle

Zbuloni parashikimin e horoskopit: Fundjavë pasionante, por këto shenja duhet të bëjnë kujdes

Zbuloni parashikimin e horoskopit: Fundjavë pasionante, por këto

Dashi
Në dashuri, marrëdhëniet në çift po përmirësohen në sajë të Venusit të favorshëm. Në punë, merrni kohë për të bërë zgjedhjet e duhura, rreziku për të bërë gabime, lidhet i gjithi me nxitimin që ju karakterizon.

Demi
Në dashuri është një e shtunë e favorshme ku të mund të përpiqeni të rikuperoni marrëdhënien me partnerin/en. Në punë gjatë kësaj kohe ndiheni shumë nervozë për problemet që hasni dhe kjo ju bën të ndjeheni herë pas here të shqetësuar.

Binjakët
Pak debat po rikthehet në çift. Jepini partnerit më shumë liri dhe pavarësi. Në punë, fundjava vjen më në fund dhe mund të pushoni pas një jave të ngarkuar.

Gaforrja
Për çiftet që kanë përjetuar kriza të vogla do të jetë një fundjavë pasionante. Në punë mund të ndryshoni punën ose të pranoni të bëni një punë në një situatë të ndryshme nga e kaluara.

Luani
Më në fund, Hëna nuk është më në kahun e kundërt, kështu që nëse keni pasur probleme me partnerin ditët e fundit, këtë të shtunë do të sqaroni gjithçka. Në punë, deri në fund të muajit do t’ju ??duhet të merrni disa vendime të rëndësishme.

Virgjëresha
Kjo e shtunë u është kushtuar miqësive, jepini partnerit tuaj pak kohë të lirë dhe merruni me miqtë. Një ditë pushimi total në punë, shtyni çështjet më të rëndësishme për të hënën.

Peshorja
Venusi në shenjën tuaj favorizon takime shumë interesante që do t’ju ??ndriçojnë ditën. Në punë gjëja e rëndësishme është të flasësh vetëm nëse është tejet e nevojshme.

Akrepi
Në dashuri, çiftet që janë të lidhur prej kohësh duhet të kenë kujdes nga keqkuptimet. Në punë, punët e reja janë të gjitha një burim shqetësimi, veçanërisht kur bëhet fjalë për të bërë gjëra të ndryshme.

Shigjetari
Ndonjë ngatërresë me partnerin, mund të keni thënë disa fjalë më shumë. Në punë, përpiquni të mendoni me kujdes se çfarë duhet të bëni për të ardhmen.

Bricjapi
Në dashuri do të jetë një ditë plot diskutime për të sqaruar gjëra me partnerin. Në punë, është koha për të bërë një pushim dhe për të reflektuar.

Ujori
Nëse personi që doni është larg, sigurohuni që të lidheni me të. Në punë ka diçka të mirë për të ardhmen, fillon me bërjen e planeve afatgjata.

Peshqit
Në dashuri më në fund do të keni një përgjigje deri në fund të javës. Në punë shumë konflikte në vendin e punës me kolegët, nuk ndiheni plotësisht të kënaqur.