Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbuloni sjelljet tipike të meshkujve që e duan një femër vetëm për seks

Postuar: 14/09/2018 - 22:32

Ekspertët ju këshillojnë të keni parasysh disa sekrete që do t’ju ndihmojnë të kuptoni një mashkull, nëse ju do vetëm për seks, apo për diçka më serioze.

1.Ju merr në telefon, ose dërgon mesazhe më shumë në mbrëmje

Nëse një mashkull që pëlqeni ju dërgon mesazhe, ose ju telefonon sidomos në orët e vona të mbrëmjes, me siguri ju do vetëm për seks. Mesazhet mund të jenë:  A je vërdallë sot? A bëhesh për një gotë? Çfarë do bësh më vonë? Femra, tregoni kujdes, nëse ju nuk e doni për seks këtë person.

2.Nuk interesohet për planet e tua

Nëse gjatë bisedës me të, nuk tregon interes për gjërat e tua, thjesht ju do për seks. Ai ka mungesë interesi ndaj jush, pasi ka rëndësi vetëm marrëdhënia seksuale.

3.Nuk ju prezanton me asnjë mik

Nëse ky mashkull që po frekuentoheni nuk ju prezanton me ndonjë mik, kjo gjë tregon se  nuk mendon të krijojë një lidhje me ju, por vetëm ju do për seks. Nëse e bën këtë gjë, duhet të mendoheni mirë nëse dëshironi të vazhdoni ta takoni sërish.

4.Ai nuk dëshiron të mësojë më shumë për ty

Ju nuk e  keni vëmendjen e tij të plotë dhe kjo gjë tregon se nuk i intereson ndojë gjë tjetër për ty, përveç seksit. Nëse një mashkull dëshiron një marrëdhënie, ai natyrisht dëshiron të dijë se kush je. Kjo nuk do ta bëjë atë një “djalë të keq. Thjesht do të thotë që ju nuk keni shumë më tepër të përbashkëta se sa kimia juaj seksuale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 07:11

DASHI

Do të merrni një provë vlerësimi e simpatie, që  e keni merituar plotësisht. Yjet do të bëjnë gjithçka për të mos ju mërzitur, duke ju ofruar mundësi të shumta argëtimi.
DEMI

Postuar: 18/09/2018 - 23:39

Meshkujt dhe femrat mundet që ta zbulojnë lehtë se kanë mungesë seksi.

Postuar: 18/09/2018 - 23:30

Sipas një studimi të fundit të publikuar në platformën ‘Happify’, seksin më të mirë t

Postuar: 18/09/2018 - 23:23

Secili mashkull mendon se në krevat është më i miri, por duhet ta pranojnë që bëjnë gabime të c

Postuar: 18/09/2018 - 22:54

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë.Ata janë të përkushtuar n

Postuar: 18/09/2018 - 22:37

Cilat do të ishin cilësitë e një gruaje të përsosur, sipas burrave?

Postuar: 18/09/2018 - 22:31

Autori i njohur Dan Waldschmidt ka diçka për të thënë për të qenë në vendin e duhur në kohën e du