BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Lifestyle

Zbuloni të ardhmen tuaj nëpërmjet këtij testi, do ngeleni pa fjalë nga rezultati

Zbuloni të ardhmen tuaj nëpërmjet këtij testi, do ngeleni pa

Nëse do tregoheni të drejtë kjo do të ju thotë shumë të vërteta për të ardhmen tuaj.

1 – Cila është ngjyra që ju pëlqen : E kuqja – e zeza – blu – jeshile – e verdha

2 – Shkronja e parë e emrit tuaj ?

3 – Muaji në të cilin keni lindur?

4– Kë pëlqeni më shumë? Të zezën apo të bardhën?

5 – Emrin e dikujt i cili është i së njëjtës gjini më ju?

6 – Numri juaj favorit?

7 – Kë pëlqeni më shumë? Kalifornia – Florida ?

8 – Kë pëlqeni liqenin apo oqeanin?

9 – Thoni një dëshirë me mend!

Dhe përgjigjet vijojnë…

1 – Nëse keni zgjedhur ngjyrën;

Kuqe: Jeni në gjendje alarmi dhe e keni jetën të mbushur më dashuri.

Zezë : Jeni i mbyllur dhe agresiv.

Jeshile : Shpirtin e keni të qetë dhe jeni në tërëzi.

Blu : Jeni spontan, plot me puthje, dashuri dhe jeni njeri me sedër.

Verdhë : Jeni njeri i lumtur.. Atyre që janë me humor të keq i jepni keshilla pozitive.

2 – Nëse shkronja e parë është;

A-K Në jetën tuaj ka dashuri me bollëk dhe miqësi të shumta.

L-R Mundoheni ta shijoni jetën në maksimum, së shpejti jeta juaj do të rifilloj nga e para.

S-Z Keni dëshirë të ndihmoni të tjerët, e ardhmja juaj premton shumë.

3 – Nëse muaji që keni lindur është;

Janar -Shkurt -Mars : Viti do të vijë i bukur për ju. Do të zbuloni së do të bini në dashuri me një përson i cili nuk ju ka shkuar kurrë në mend.

Prill-Maj-Qershor : Do të bëheni zotërues në një lidhje dashurie e cila do të zgjasi në pafundësi.

Korrik- Gusht-Shtator : Do të kaloni një vit shumë të bukur ndër të tjera do të përjetoni eksperienca të cilat do t’jua ndryshojnë jetën që nga rrënjët..

Tetor-Nëntor-Dhjetor : Dashuria do të jetë e mrekullueshme, do të gjeni njeriun e ëndrrave.

4 – Nëse keni zgjedhur

E zeza: Jeta juaj do t’i drejtohet një mënyre krejt tjetër. Kjo do të jetë gjëja më e mirë dhe nga ky ndryshim ju do të jeni të kënaqur.

E bardha : Zotëroni miq të cilët ju plotësojnë dhe mund të bëjnë çdo gjë për ju por ndoshtaa ju nuk e keni kuptuar këtë.

5 – Ky person është miku juaj më i mirë.

6 – Ky numër tregon numrin e miqve në jetën tuaj.

7 – Nëse keni zgjedhur;

Kaliforninë : Ju pëlqejnë aventurat.

Florida : Jeni një person paksa përtac.

8 – Nëse keni zgjedhur;

Liqen : Jeni një person shumë i lidhur me të dashurin/dashuren por edhe me miqtë e familjen.

Oqean: Spontan dhe keni dëshirë t’i bëni të tjerët të ndihen mirë.

9 – Dëshira juaj do të plotësohet nëse punoni shumë dhe varet pak nga rezultatet më lartë.