BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x

Lifestyle

Zodiaku rezervon plot surpriza dhe dashuri për këto dy shenja të horoskopit për javën e fundit të marsit, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju

Zodiaku rezervon plot surpriza dhe dashuri për këto dy shenja të

Disa shenja të Horoskopit do të kenë shumë zhvillime në lidhjet e tyre të dashurisë pak para se të përfundojë marsi dhe të fillojë prilli.

Veçanërisht beqarët do kenë papritmas shumë sukses në dashuri, ndërsa personat e përkushtuar do shohin se marrëdhëniet e tyre përmirësohen dhe në shumë raste bëhen zyrtare dhe madje do të hedhin hapin tjetër.


Për më tepër, takimi i Venusit me Uranin në Demi është ideal për romancat e shpejta që vijnë dhe për një lulëzim të përgjithshëm të sektorit të dashurisë. Veçanërisht, dy janë ata që do të shohin zhvillimet më pozitive në lidhje me marrëdhëniet e tyre të dashurisë.

Lexoni nëse i përkisni njërës prej këtyre dy shenjave që do të kenë fat në dashuri në javën e fundit të marsit:

AKREPI

Ata i përkasin kësaj shenje do kenë shumë zhvillime në fushën e tyre të dashurisë dhe në veçanti të lindurit në periudhën e parë do të kenë shumë suksese. Në mënyrë të veçantë, ata do të fillojnë të tërheqin të gjithë vëmendjen papritmas, ndërsa në të njëjtën kohë nëse e kanë vënë syrin te një person, ka shumë mundësi që ta pushtojnë përfundimisht.


PESHQIT


Edhe Peshqit janë shenja që do të mund t’i përmirësojnë në maksimum lidhjet e tyre të dashurisë dhe veçanërisht të gjithë ata që janë në dekadën e parë. Do e kalojnë veten dhe do afrohen akoma më shumë me partnerin dhe momentet e nxehta të dashurisë mes tyre do jenë të shumta. Në të njëjtën kohë, të palidhurit do të bëjnë një njohje të re dhe shumë interesante, e cila do t’i çojë në rrugë plot erotizëm dhe pasion.