BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Meme

Del foto e rrallë e Mirela Kumbaros, vete e pagjumë në Parlament dhe bën atë që se prisnit

Del foto e rrallë e Mirela Kumbaros, vete e pagjumë në Parlament

Një foto e shkrepur nga paparaci e publikuar nga Panorama ka nxjerrë qesharake ish ministren e Kulturës Mirela Kumbaro. Ajo shfaqet në hyrje të Parlamentit duke hapur gojën pa vënë dorën përpara në momentin e duhur.

Pagjumësia e ish-ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro, është një shenjë e fortë se ajo ka qëndruar natë pa gjumë duke menduar për zgjidhjen e krizës aktuale politike në vend.