Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Del foto e rrallë e Mirela Kumbaros, vete e pagjumë në Parlament dhe bën atë që se prisnit

Postuar: 24/03/2019 - 19:58

Një foto e shkrepur nga paparaci e publikuar nga Panorama ka nxjerrë qesharake ish ministren e Kulturës Mirela Kumbaro. Ajo shfaqet në hyrje të Parlamentit duke hapur gojën pa vënë dorën përpara në momentin e duhur.

Pagjumësia e ish-ministres së Kulturës, Mirela Kumbaro, është një shenjë e fortë se ajo ka qëndruar natë pa gjumë duke menduar për zgjidhjen e krizës aktuale politike në vend.  

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/03/2019 - 16:21

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili së fundmi ka filluar të praktikojë profesionin e sinoptikanit, nuk u ka shpëtuar talljeve në rrjetet sociale edhe me rastin e festës së Sulltan Nevruzit.

Postuar: 16/03/2019 - 20:34

Një foto e cila qarkullon në rrjetet sociale ka hedhur dyshimet për vërtetësinë e gazit lotsjellë

Postuar: 16/03/2019 - 20:00

Pasi nuk arritën të rrëzonin qeverinë se nuk donin vet, opozita nuk i ka shpëtuar ‘talljeve

Postuar: 16/03/2019 - 18:25

Kjo protestë e opozitës ishte masive por zgjati më pak se protesta e 16 shkurtit e cila nisi që n

Postuar: 15/03/2019 - 22:45

Sot është një ditë e gëzueshme për të gjithë simpatizantët meshkuj të Partisë Demokratike.