Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Fotot që bënë 'namin'/ Çfarë harroi Erion Veliaj për nesër?

Postuar: 22/03/2019 - 16:21

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili së fundmi ka filluar të praktikojë profesionin e sinoptikanit, nuk u ka shpëtuar talljeve në rrjetet sociale edhe me rastin e festës së Sulltan Nevruzit.

Tashmë njerëzit dashur pa dashur kanë filluar ta shohin Veliajn, si një person i cili shtyn festat pasi ka aftësi të parashikojë motin. Ai dështoi me sukses për parashikimin e motit në festën e Ditës së Verës ku pritej që të binte shi me gjyma.                                                                                                                                 

Ditën e nesërme ai do të bëjë hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet lokale të qershorit ku ai do të rikandidojë dukë ftuar të gjithë qytetarët të marrin pjesë në këtë aktivitet me gjithë familjarët e tyre. Pritej që Veliaj ta shtynte Sulltan Nervuzin ditën e Nesërme, kështu do kishim dy gëzime në një ditë. Mesa duket ka harruar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/03/2019 - 19:58

Një foto e shkrepur nga paparaci e publikuar nga Panorama ka nxjerrë qesharake ish ministren e Kulturës Mirela Kumbaro.

Postuar: 16/03/2019 - 20:34

Një foto e cila qarkullon në rrjetet sociale ka hedhur dyshimet për vërtetësinë e gazit lotsjellë

Postuar: 16/03/2019 - 20:00

Pasi nuk arritën të rrëzonin qeverinë se nuk donin vet, opozita nuk i ka shpëtuar ‘talljeve

Postuar: 16/03/2019 - 18:25

Kjo protestë e opozitës ishte masive por zgjati më pak se protesta e 16 shkurtit e cila nisi që n

Postuar: 15/03/2019 - 22:45

Sot është një ditë e gëzueshme për të gjithë simpatizantët meshkuj të Partisë Demokratike.