Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Opozita mbledh forcat dhe gati për sulm?! Video që po thyen rrjetin, na la të gjithëve pa fjalë

Postuar: 16/03/2019 - 18:25

Kjo protestë e opozitës ishte masive por zgjati më pak se protesta e 16 shkurtit e cila nisi që në orën 10:00 e u mbyll në orën 16:00. 

Shumë prisnin, ashtu sikurse Basha kishte premtuar, që kjo protestë do rrëzonte Ramën mirëpo, një gjë e tillë nuk ndodhi. Ndoshta opozita ishte mobilizuar mirë, me stërvitjen dhe akrobacinë që demostron ky protestues i PD. Opozita i paska mbledhur të gjitha forcat për të qenë gati për sulm.

Kujtojmë që edhe protestën e kaluar opozita kishte sjellë një protestues në gjendje të dehur, i veshur me flamur që gjuante në drejtim të efektivëve të policisë.

Më poshtë ndiqni edhe videon që po thyen rrjetin.

http://www.javanews.al/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Video-2019-03...

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/03/2019 - 19:58

Një foto e shkrepur nga paparaci e publikuar nga Panorama ka nxjerrë qesharake ish ministren e Kulturës Mirela Kumbaro.

Postuar: 22/03/2019 - 16:21

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili së fundmi ka filluar të praktikojë profesionin e si

Postuar: 16/03/2019 - 20:34

Një foto e cila qarkullon në rrjetet sociale ka hedhur dyshimet për vërtetësinë e gazit lotsjellë

Postuar: 16/03/2019 - 20:00

Pasi nuk arritën të rrëzonin qeverinë se nuk donin vet, opozita nuk i ka shpëtuar ‘talljeve

Postuar: 15/03/2019 - 22:45

Sot është një ditë e gëzueshme për të gjithë simpatizantët meshkuj të Partisë Demokratike.