BREAKING NEWS

Situata e tensionuar politike/ “Për të ardhur keq nëse humbet ky moment”, Komisioneri për zgjerimin, Oliver Varhelyi mesazh të fortë politikës, iu bën thirrjen urgjente

Situata e tensionuar politike/ “Për të ardhur keq nëse
x

Meme

Opozita mbledh forcat dhe gati për sulm?! Video që po thyen rrjetin, na la të gjithëve pa fjalë

Opozita mbledh forcat dhe gati për sulm?! Video që po thyen rrjetin,

Kjo protestë e opozitës ishte masive por zgjati më pak se protesta e 16 shkurtit e cila nisi që në orën 10:00 e u mbyll në orën 16:00. 

Shumë prisnin, ashtu sikurse Basha kishte premtuar, që kjo protestë do rrëzonte Ramën mirëpo, një gjë e tillë nuk ndodhi. Ndoshta opozita ishte mobilizuar mirë, me stërvitjen dhe akrobacinë që demostron ky protestues i PD. Opozita i paska mbledhur të gjitha forcat për të qenë gati për sulm.

Kujtojmë që edhe protestën e kaluar opozita kishte sjellë një protestues në gjendje të dehur, i veshur me flamur që gjuante në drejtim të efektivëve të policisë.

Më poshtë ndiqni edhe videon që po thyen rrjetin.

http://www.javanews.al/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Video-2019-03-16-at-15.06.20.mp4?_=1