Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plasin gallatat në rrjetet sociale, shikoni cili politikan është tallur më bukur

Postuar: 16/03/2019 - 20:00

Pasi nuk arritën të rrëzonin qeverinë se nuk donin vet, opozita nuk i ka shpëtuar ‘talljeve’ në rrjetet sociale.  Ka nisur një garë memesh e cila këtë radhë ashtu si nuk pritej është fituar nga Edi Paloka.

Ai është kapur në pozicion  me gojën hapur duke folur e me dy duart lart. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/03/2019 - 19:58

Një foto e shkrepur nga paparaci e publikuar nga Panorama ka nxjerrë qesharake ish ministren e Kulturës Mirela Kumbaro.

Postuar: 22/03/2019 - 16:21

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili së fundmi ka filluar të praktikojë profesionin e si

Postuar: 16/03/2019 - 20:34

Një foto e cila qarkullon në rrjetet sociale ka hedhur dyshimet për vërtetësinë e gazit lotsjellë

Postuar: 16/03/2019 - 18:25

Kjo protestë e opozitës ishte masive por zgjati më pak se protesta e 16 shkurtit e cila nisi që n

Postuar: 15/03/2019 - 22:45

Sot është një ditë e gëzueshme për të gjithë simpatizantët meshkuj të Partisë Demokratike.