Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zbulohet e vërteta, ja çfarë fshihet mbrapa gazit lotsjellës

Postuar: 16/03/2019 - 20:34

Një foto e cila qarkullon në rrjetet sociale ka hedhur dyshimet për vërtetësinë e gazit lotsjellës. Në foto duken krerët e opozitës me shami në dorë ndërkohë një person qëndron në këmbë pa ia bërë syri tërc.

Kjo foto lë shumë për të dëshiruar pasi nuk dihet nëse shamia është përdorur si efekt i gazit lotsjellës apo ndonjë reaksioni kimik i ndonjë personi aty pranë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/03/2019 - 19:58

Një foto e shkrepur nga paparaci e publikuar nga Panorama ka nxjerrë qesharake ish ministren e Kulturës Mirela Kumbaro.

Postuar: 22/03/2019 - 16:21

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili së fundmi ka filluar të praktikojë profesionin e si

Postuar: 16/03/2019 - 20:00

Pasi nuk arritën të rrëzonin qeverinë se nuk donin vet, opozita nuk i ka shpëtuar ‘talljeve

Postuar: 16/03/2019 - 18:25

Kjo protestë e opozitës ishte masive por zgjati më pak se protesta e 16 shkurtit e cila nisi që n

Postuar: 15/03/2019 - 22:45

Sot është një ditë e gëzueshme për të gjithë simpatizantët meshkuj të Partisë Demokratike.