BREAKING NEWS

Ekzekutoi ish-gruan dhe vëllain e saj/ FNSH i rrethoi shtëpinë, Fatmir Kolecaj s’pranoi të dorëzohej, qëlloi në mënyrë të befasishme me armë e plagosi një efektiv

Ekzekutoi ish-gruan dhe vëllain e saj/ FNSH i rrethoi shtëpinë,
x

Aktualitet

Detaji i rëndë nga ekzekutimi në Tiranë/ I riu shkoi në Astir për të varrosur gjyshen, ishte në lokal me dy vajza kur u thirr nga...