Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nëse bëhen zgjedhjet sot kë do votonit?

Edi Rama
91% (2107 votes)
Lulëzim Basha
9% (210 votes)
Total votes: 2313