Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shakira: Zyrtarisht tifoze e Barcelonës

Postuar: 11/12/2011 - 12:56

Falë të dashurit të saj, Gerard Pique, i cili është futbollist i Barcelonës, Shakira është bërë edhe zyrtarisht një mbështetëse e klubit. Këngëtarja aktualisht ndodhet në vendlindjen e saj në Kolumbi, dhe thotë se mezi pret ta shohë ndeshjen e madhe mes Barcelonës dhe Real Madridit të shtunën. "Natyrisht që unë do ta shikoj, tani të gjithë më konsiderojnë edhe zyrtarisht si tifoze e Barcelonës. Unë nuk do të prognozoj rezultatin, të dyja ekipet janë të mahnitshme, patjetër do të jetë një shfaqje e madhe e futbollit", ka thënë këngëtarja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: