Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Justin drejt martesës më Jessicën

Postuar: 05/01/2012 - 17:13

Pas 4 vjet pasioni, zënkash dhe bashkimesh, vendimi zyrtarizon dashurinë e tyre. Justin Timberlake dhe Jessica Biel do të martohen, ose të paktën kështu shkruhet në të përjavshmen Us Weekly, sipas të cilës këngëtari i ka kërkuar dorën të dashurës së saj gjatë një pushimi të shkurtër në mal, në Wyoming. Të dy ishin ndarë në mars dhe tre muaj më vonë janë bashkuar sërish. ‘Kur janë kthyer së bashku ato kanë vendosur të bëjnë hapin e madh’ ka thënë një burim anonim për revistën. Ai gjithmonë ka folur mirë për Jessican edhe kur ishin të ndarë ka thënë Cameron Diaz. Për të ajo është personi më i rëndësishëm, femra më e veçantë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: