BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x

Opinion / Editorial

Heshtni dhe lejoni engjëllin të shkojë të zbukurojë parajsën e qetë

Heshtni dhe lejoni engjëllin të shkojë të zbukurojë

Gjëja me e ndershme sot për makrabitetin e copëtimit të një 7 vjeçare lindur në Angli dhe ardhur në Himare me prindërit për turizmin e vdekjes, është të HESHTËNI.

1.Të HESHTNI JU kryeministri Rama dhe në heshtje të shkrini qeverinë tuaj bashke me ju dhe të largoheni për këtë klimë dhe kulture cubash, banditësh, skifterësh grabitqarë që drejtoni vendin si familje mafioze.

 2. Të HESHTNI ju “opozite” dhe parlamentare që me ata çka keni votuar dhe votoni, lufta juaj politike është një luftë për kontroll zonash me krimin elektoral si banda të fortësh familje kriminale trafiqesh të drogës, të prostitucionit, të grabitjes se pronave publike dhe private, të grabitjes se financave publike me dhunë, krim, duke përdorur fuqinë politike si mbrojtje.

3. Të HESHTNI ju gazetarë/e që këto 30 vjet jeni ushqyer me paranë kriminale të bandave politike dhe sot me patetizmin tuaj, të neveritshëm, përdorni vdekjen e një ENGJËLLI nga elikat një skafi të një kriminel, cubi, këllire shtetërore që ka shërbyer si shef i policisë se Himarës vendit ku u krye krimi. Patetizmi juaj i dhimbjes në funksion të fitimit duke i shërbyer bandave politike në funksion të vanitozitetit tuaj është një jargë e pështirë në fytyrat tuaja të shpirtit tuaj mizor si shërbëtorë të mizorisë që i keni shërbyer dhe i shërbeni.