Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nishani uron kombëtaren përkrah homologut Hollande: Suksese Shqipe! Urojmë spektakël dhe kënaqësi!

Nishani uron kombëtaren përkrah homologut Hollande: Suksese Shqipe! Urojmë spektakël dhe kënaqësi!

Postuar: 15/06/2016 - 22:45

Presidenti Bujar Nishani ka uruar kombëtaren nga Franca. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Nishani ka uruar spektakël dhe kënaqësi.

Ndërsa, e ka shoqëruar urimin me disa foto me Presidentin francez, Francois Hollande.

"Sonte me Presidentin e Francës, François Hollande. Urojmë spektakël dhe kënaqësi. Suksese Shqipe!", shkruan Nishani.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 23:59

Ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi një takim me mediat për të folur lidhur me ngërçin e Gjykatës Kushtetuese.

Postuar: 15/11/2019 - 23:07

 Prej 7 ditësh Agim Kajmaku, ish-kryetar i bashkisë së Vorës është në kërkim nga policia, nd

Postuar: 15/11/2019 - 22:22

Ish ministri Ditmir Bushati është duke kryesuar misionin vëshgues të OSBE në zgjedhjet parlamenta

Postuar: 15/11/2019 - 22:01

Kryetarja e Bashkisë Shkodër në detyrë,  Voltana Ademi e ftuar në emisionin “Pa protok

Postuar: 15/11/2019 - 21:59

Arta Vorpsi, kandidatja e cila ishte e para në listën për vakancën e shpallur nga Kreu i Shtetit,

Postuar: 15/11/2019 - 21:48

Kryetarja e Bashkisë së Shkodërës në detyrë Voltana Ademi e ftuar në emisionin 'Pa Protokoll&

Postuar: 15/11/2019 - 21:14

Partia Demokratike ka marrë në mbrojtje Ilir Metën, në debatin që po zhvillohet për emërimet në G