Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Politikanët shqiptarë i kthejnë rrjetet sociale në kuq e zi, Basha: Përpara shqipe!

  Politikanët shqiptarë i kthejnë rrjetet sociale në kuq e zi, Basha: Përpara shqipe!

Postuar: 10/07/2015 - 11:43

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar për fitoren e Shqipërisë, duke e quajtur vendimin e CAS një fitore të vërtetës mbi padrejtësinë.
 
"Fitore e të vërtetës mbi padrejtësinë. Përpara shqipe!", ka qenë urimi i Bashës.
 
Këto pikë janë shumë të rëndësishme për Kombëtaren Shqiptare, pasi renditet në vendin e dytë me 10 pikë, së bashku me Danimarkën.
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 23:55

Kamerat kanë kapur një moment të veçantë sot nga dalja e Presidentit të Republikës Ilir Meta nga

Postuar: 21/11/2019 - 22:42

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka, i ftuar në “360 gradë”, ka deklaruar se Vettingun po

Postuar: 21/11/2019 - 22:02

Albin Kurti, i cili është edhe kandidati kryesor për të qenë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka

Postuar: 21/11/2019 - 21:53

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri publikoi sot një deklaratë për shtyp, ku

Postuar: 21/11/2019 - 21:50

I ftuar në emisionin “Open”, Albin Kurti deklaroi se ka patur gjithnjë debate të fort

Postuar: 21/11/2019 - 21:42

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili është edhe kandidati kryesor për të qenë kr