BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x

Politike

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u ngatërrova”/ Plas keq në rrjet pas shkarkimit të Ilir Metës, ja çfarë thotë Monika Kryemadhi (FOTO)

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

Pas shkarkimit të Presidentit Ilir Meta dje nga Kuvendi me 104 vota, në rrjet kanë plasur memet.

‘Nuk më shkarkoni dot mue ju o cakej, unë jam Sali Ber…Një minutë se u ngatërrova’. ‘U pa puna do të shkoj në Skrapar të kandidoj për kryetar komune’

‘Vet e ke fajin o babi, të thash të mos pije, tani mund të ishe president’, ‘Tani do ta përzë dhe nga shpia, të shkojë të rrijë me vajzën e Vlorës’. ‘Tani do merrrem me mbledhje teneqeje, e dini që jam i apasionuar pas floririt.’. ‘Ta harrojë se mund të më marrë partinë, s’jam Tit Vasili unë’.

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

“ O çakej, unë jam Sali Ber… një minutë se u

Më të lexuarat