BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Politike

1 vit nga tërmeti i 21 shtatorit, Rama publikon pamjet e frikshme dhe ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

1 vit nga tërmeti i 21 shtatorit, Rama publikon pamjet e frikshme dhe ka

Sot bëhet një vit nga tërmeti i 21 shtatorit, ku shqiptarët përjetuan jo pak tmerr e panik kryesisht pjesa qëndrore e vendit. Kryeministri Edi Rama ka kujtuar këtë ditë duke publikuar edhe një video të rindërtimeve pas dëmeve të këtij tërmeti. “NE THEMI ATË QË BËJMË DHE BËJMË ATË QË THEMI!”, shkruan Rama krahas videos.

Sot 1 vit nga tërmeti i 21 shtatorit???? ????‍????‍????‍???? ????

NE THEMI ATË QË BËJMË DHE BËJMË ATË QË THEMI!

Më të lexuarat