Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"2 heqim 1 bëjnë 1", Lulzim Basha përplaset 'live' me Sonila Meçon: Nuk e thyej etikën

Postuar: 25/06/2019 - 23:15

Moderatorja Sonila Meço është ‘përplasur’ me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Pjesë nga biseda

Meço: Në 1 korrik do të njohin zgjedhjet, në rast se ato bëhen sipas standardeve që ndërkombëtarët i konsiderojnë të pranueshme.

Basha: Kjo nuk është ajo që kam dëgjuar unë.

Meço: Çfarë keni dëgjuar ju?

Basha: Siç ju thash me gjithë talentin tuaj si gazetare, do ta keni të pamundur që t’më bëni të thyej etikën time.

Meço: Sapo dhatë përgjigjen në fakt arrita t'jua marr. 2 heqim 1 bëjnë 1 Basha është një aritmetikë që nuk ndryshon me kohën sado talent gazetaresk të kem unë  

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 15:30

Këshilli i Emërimeve në Drejtësi do të mblidhet nesër për verifikimin e kandidatëve për vendet vakante për Gjykatën Kushtetuese dhe Inspektorin e Lartë të Drejtësisë.

Postuar: 23/07/2019 - 15:17

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka zhvilluar një mbledhje për emergjencën e ngërçit në Gjykatën e Lartë

Postuar: 23/07/2019 - 15:11

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i ftuar në “News 24” tha se Ilir Meta

Postuar: 23/07/2019 - 15:08

Taulant Balla  i ftuar në studion e 'News 24' ku foli për situatën aktuale në vend d

Postuar: 23/07/2019 - 14:56

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, duke folur për krizën tha se në Shqipëri nuk ka k

Postuar: 23/07/2019 - 14:49

Njoftohet se kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të paraqitet ditën e enjte në Prokurori

Postuar: 23/07/2019 - 14:48

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur në lidhje me ndryshime të mundshme në kab