BREAKING NEWS

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me...

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret Saliajt

Aksident i  rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret
x
BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x

Politike

21 janari, reagimi i fortë nga Idajet Beqiri: Bomba erdhi prej Metës, ja 'prapaskenat' e kallëzimit nga Ulsi Manja

21 janari, reagimi i fortë nga Idajet Beqiri: Bomba erdhi prej Metës,

Avokati Idajet Beqiri tha në një intervistë për Euronews Albania se Ilir Meta është njësoj përgjegjës për 21 janarin si ish-kryeministri Sali Berisha dhe ish ministri i Brendshëm Lulzim Basha ndaj duhet të jetë edhe ai pjesë e hetimit.

Sipas Beqirit akuzat e opozitës për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me ish-zyrtarin e FBI është një shashkë për  të hequr vëmendjen nga provat e forta për 21 janarin.

“Meta e konsideron shashkë provën se është pjesë e 21 janarit. Pashë kallëzimin e Manjës për 21 janarin, duket që nuk e ka shkruar vetë se çedojnë shumë gjëra. Ka kallëzuar ish-kryeministrin dhe ministrin e Brendshëm, por në protestë dolëm se u zu me bllok në dorë me 700 mijë euro korrupsion Ilir Meta. Ai u bë bashkëpunëtor, duhet të jetë edhe Ilir Meta pjesë e 21 janarit, hetimi do çojë edhe drejt tij, se ishte zv/kryeministër”, tha Beqiri

Më të lexuarat