Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Për 24 orë u vranë 5 persona”/ Duma ngre akuza të forta: Policia, e zënë duke fabrikuar prova!

Postuar: 12/10/2018 - 14:06

Kriminaliteti në vend dhe numri i lartë i vrasjeve ditët e fundit ka qenë arsyeja e daljes së deputetes demokrate Grida Duma para mediave. 

Gjatë fjalës së saj, Duma akuzoi ministrin Xhafaj se është kapur mat duke mbrojtur vëllain e tij. Gjithashtu Duma akuzoi policinë se nuk po bën detyrën e saj.

Duma: "Brenda 24 orëve u vranë 5 persona. Shteti ngrihet në këmbë për të mbrojtur vëllain e Xhafajt. Ndërkohë vendi është në panik dhe i pasigurtë. Policia nuk mbron qytetarët, por është e zënë duke fabrikuar prova kundër gazetarit. Policia nuk po bën detyrën e saj. Xhafaj është kapur mat duke mbrojtur të vëllain".

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:39

Emisioni “Soirie”nisi transmetimin e puntatës së dytë të emisionit mbrëmjen e sotme, ku personazhe të famshëm të botës së politikës apo showbiz-it u ulën së bashku dhe diskutuan mbi teknologjinë me një got

Postuar: 17/10/2018 - 23:08

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla tha mbrëmjen e së mërkurës në

Postuar: 17/10/2018 - 22:51

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka pranuar se ka udhëtuar me shtet

Postuar: 17/10/2018 - 22:48

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla tha të mërkurën në emisionin &

Postuar: 17/10/2018 - 22:45

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka folur në studion e "Opinion" në li

Postuar: 17/10/2018 - 22:41

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, deklaroi edhe njëherë tjetër se nuk e njeh Fre

Postuar: 17/10/2018 - 21:52

Kryetari i PD-së së Ulzës Gjovalin Rica është plagosur mbrëmjen e sotme në oborrin e banesës së t