BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

25 Prilli/ Jozefina Topalli e thotë hapur: PD-ja as bashkë me Metën nuk e rrëzojnë Ramën, u duhet...

25 Prilli/ Jozefina Topalli e thotë hapur: PD-ja as bashkë me

Mes akuzave se Lëvizja për Ndryshim, është krijuar për të favorizuar kryeministrin Edi Rama, Jozefina Topalli thotë se partia e saj ndihmon demokratët.

"Është një punë e përditshme e Bashës, mesazhi që  ua çon struktura dhe në media,  sepse konsideron armikun kryesor Lëvizjen për Ndryshim dhe Topallin, për mua kjo është qesharake. Ne po i bëjmë nder të djathtës, se PD as bashkë me Metën nuk e rrëzojnë Ramën, dhe u duhen mandatet e një lëvizje të re", tha Topalli.

Më të lexuarat