BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Politike

25 Prilli/ Paralajmëron Agron Duka: Po blihen vota, së shpejti PD do të dalë me emra!

25 Prilli/ Paralajmëron Agron Duka: Po blihen vota, së shpejti PD do

Aleati i PD, Agron Duka teksa ka folur për përdorimin e të dhënave të E-Albania për fushatë, thotë se marrja e të tyre është skandaloze, por rikthesoi se vendi ka probleme shumë më të mëdha.

Ndërsa foli për  rrezikun e vjedhjes së votave në qarkun e Durrësit, Duka u shpreh se ende në ditët e sotme, ka persona të cilat nuk janë vendosur para drejtësisë dhe vazhdojnë të blejnë vota në këtë qark.

Gjithashtu ai paralajmëroi se së shpejti Partia Demokratike do të dalë me emra.

“Ky njeri ka para droge e blen vota…Si ka mundësi që këta njerëz nuk vendosen para drejtësisë. Janë dy persona që vazhdojnë të blejnë vota. Së shpejti PD do të dalë me emra. Në atë zonë vijon e njëjta histori, por ka një frymë ankthi sepse në qarkun e Durrësin nuk po e gjejnë veten siç në 2017”, tha Duka.

Më të lexuarat