BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Politike

“3 herë më shumë”, kryeministri Rama jep informacion të rëndësishëm, tregon ndryshimin që ka pësuar biznesi i vogël në vitet e fundit

“3 herë më shumë”, kryeministri Rama jep informacion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë. Rama bën me dije se numri i bizneseve të vogla është rritur 3 herë më shumë nga viti 2013 në vitin 2019.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me këtë të dhënë tjetër të regjistrit të Tatimeve të Republikës së Shqipërisë, mbi numrin e bizneseve të vogla të shtuara nga viti 2013 në vitin 2019, ju uroj një ditë të mbarë

Më të lexuarat