BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Politike

“8 qershori po afron!”, Meta kërkon dakordësi për Zgjedhoren dhe lëshon thirrjen e fuqishme: Komisioni Europian mezi po pret të...

“8 qershori po afron!”, Meta kërkon dakordësi për

Presidenti Ilir Meta ka  bërë thirrje që të arrihet një konsensus për Reformën Zgjedhore përpara 8 qershorit.

”Komisioni Europian mezi po pret të shënojë një lajm pozitiv për Shqipërinë!”, shkruan Meta.

Postimi i Metës

Mesazhi i djeshëm i Bashkimit Europian është i qartë, zbatimi i kushteve fillon me konsensusin për reformën zgjedhore.

8 qershori po afron!

Komisioni Europian mezi po pret të shënojë një lajm pozitiv për Shqipërinë! ????????