BREAKING NEWS

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë me koronavirus në qytetin që deri tani ishte imun, infektohet një shitës në treg

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë
x

Politike

A do përfundojë më 31 maj Reforma Zgjedhore? Bylykbashi zbulon kush e ka në dorë ‘fatin’ e saj

A do përfundojë më 31 maj Reforma Zgjedhore? Bylykbashi zbulon

Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi tha në emisionin ‘Kjo Javë’ se fati i Reformës Zgjedhore tashmë mbetet në duart e maxhorancë.

Ai thotë se përfundimi i saj në kohë varet nga maxhoranca dhe deri më 31 maj i bën apel asaj që të bjerë në kompromis me paketat e opozitës.