BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

A do pranosh rezultatin nëse humb zgjedhjet me 25 prill? Rama befason me përgjigjen

A do pranosh rezultatin nëse humb zgjedhjet me 25 prill? Rama befason me

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme nga Gjirokastra është shprehur se do të pranojë çdo vendim që do të marrë populli në 25 prill.

“Çdo vendim që merr populli është i drejtë, ne duhet të flasim për ditë me ta dhe të kërkojmë votën jo për mua, por për ta bërë vendin të ardhmen tonë.  Çdo pakënaqëi unë e kuptoj, kanë të drejtë të kërkojnë më shumë, të pretendojnë me shumë, por ne ndërkohë cfarë kemi bërë është një garanci që në këtë vend ka vetëm një forcë, nuk ka të tjera“, tha Rama.

 

Më të lexuarat