BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x
BREAKING NEWS

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit të Biden, Frrok Çupi paralajmëron zhvillime të BUJSHME në Shqipëri: Nesër do të çuditen kur të formulohen akuza për...

Pas shpalljes ‘non grata’ të Sali Berishës dhe urdhrit
x

Politike

A do rikthehet Sali Berisha në krye të PD? Klevis Balliu jep mesazhin e fortë, tregon se çfarë po përgatit ish-kryeministri

A do rikthehet Sali Berisha në krye të PD? Klevis Balliu jep mesazhin

Ish-deputeti Klevis Balliu është  pyetur për kthimin e mundshëm të Sali Berishës në krye të PD-së.

 Balliu vlerësoi se lideri historik i Partisë Demokratike po rrit intensitetin e aktivitetit politik. Ai shtoi se me fitoren e PD fitojnë të gjithë qytetarët, kurse me humbjen e PD, humbin të gjithë qytetarët.

“Deklarata e liderit historik të PD-së, ishte e qartë se ai do të rrisë intensitetin e aktivitetit të tij politike. Sot fitorja e PD është fitore e të gjithëve dhe humbja e PD-së është humbje për të gjithë. Rama do të zhbëjë historinë e vendit, ai ka vetëm interesin e perandorisë së tij financiare në kurriz të qytetarëve të varfër e të vuajtur të Shqipërisë”, tha Balliu për News 24.

Më të lexuarat