BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Politike

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së

Mjeku Ilir Alimehmeti e cilëson bujare ofertën e Belind Këlliçit, pas tërheqjes së tij nga balotazhi. Alimehmeti tha se tani do të përkushtohet për fitoren e PD-së në zgjedhjet vendore të 14 majit.  

Unë dua që PD të fitojë zgjedhjet. Do jap kontributin maksimal. Nga ana e zotit Këlliçi ishte ofertë bujare. Duhet të mendojmë tani, zoti Këlliçi i pari. Duhet të fitojmë bashkinë e Tiranës. Nuk ka asnjë diskutim. Në momentin e duhur, do bëjmë diskutimet e duhura.
Alimehmeti nuk e cilëson tërheqje nga gara vendimin për të mos vijuar përballjen në balotazh me Belind Këlliçin.

Shkova për kryetar bashkie në primare. Nuk u tërhoqa. 26% e votave që morën pjesë në zgjedhje ishin për mua. Ishin të zonës qytetare.

Më të lexuarat